Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi aşağıdaki kutuya yazınız.

MS Bilgisayar , bilişim sektöründe; danışmanlık, tasarım, satış, kuruluş, network, teknik destek ve bakım hizmetleri veren, müşterilerine toplu çözümler sunan ve katma değer sağlayan bir teknoloji firmasıdır.

Amacımız; Türkiye’de bilişim ve iletişim teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir servis sağlayıcı şirket olarak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırarak istihdam yaratmak ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin verimliliğini artırmayı, kendi işine odaklanmasını sağlamayı ve her anlamda katma değer elde etmesini hedefliyoruz.

MS Bilgisayar, Türkiye çapında marka bağımsız donanım ve yazılım desteği, network hizmetleri proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizin bilişim teknolojileri ile ilgili kuruluştan işletimine kadar geçen süreçte güvenilir bir yardımcısı ve danışmanı olarak, hem ihtiyaçların en güncel ürün /hizmetlerle karşılanması hem de kendi işlerine olan dikkatlerini dağıtmadan verimliliklerini artırmalarını sağlıyoruz. Bunu dünyadaki en yaygın ve kendi alanında 1 numara olan donanım ve yazılım üreticilerinin deneyim ve iş birliği ile gerçekleştirmekteyiz.


MS Bilgisayar , kaliteden ödün vermeden, "ürün veya hizmet satmanın" değil; "satış sonrası destek hizmetleri verme’nin önemine inanmaktadır ve bunu yerine getirmektedir.  
MS Bilgisayar  , müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti ve işveren memnuniyetinin toplamı olanı toplam kalite yönetimi esastır.

Sektörümüzün önde gelen firmaları ile çözüm ortaklıklarımız ve bilgi birikimimizi birleştirip, sektörde  ilerletmek;
Müşteri tarafından talep edilen her türlü hizmete yönelik olarak müşteriyi zamanında ve doğru şekilde bilgilendirmek;
Müşterilerimiz ve bize ürün sağlayan şirketler arasında uzun vadeli, dürüst ve saygılı ilişkiler kurmak;Kişi ve organizasyon olarak; amacımıza ulaşmak, önümüze çıkan engelleri aşmak için aşağıdaki davranış ve değerleri vazgeçilmez kurallar olarak kabul ediyoruz;


  Topluma ve insanlara karşı dürüstlük

  İnsana ve yarattığı değerlere saygı,

•  Olumlu yaklaşım, başarma inancı,

  Eleştiri ve değişime açık olmak,

  Ekip çalışmasına güven,

  Yaratıcılık ve özgün düşünce,

  Çalışkanlık,

  Güler yüzlü ve gülen düşünceli olmak,

  Yenilikleri sürekli takip etmek,


•    Müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini iyi analiz etmek, bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri uygun maliyetle, zamanında, hızlı ve kaliteli servis hizmeti vererek, müşteri memnuniyeti ve güveni sağlamak. 

•    Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görüp, çalışanların karşılaşacakları zorluklarda inisiyatif  kullanmalarını  sağlamak, mutlu, uzun süreli, paylaşımcı ve katılımcı bir çalışma ortamı yaratmak.  

•    Sektördeki yenilikleri takip etmek, bütün çalışanları ile birlikte kendisini sürekli geliştirerek kaliteli hizmet ve ürün sağlamak.

•    Çalışanları ve müşterileri ile tüm ilişkilerini  karşılıklı güven, dürüstlük ve açıklık ilkesine bağlı olarak inşa etmek, eleştiri ve değişime açık olmak. 

•    Personelimizin bilgi düzeyini, performans ve verimliliğini sürekli arttırmak ve kariyer temin etmek.
 
“0216 532 10 17 no’lu telefondan bizlere ulaşın, sizi yerinizde ziyaret edelim, neler yapabileceğimizi konuşalım ve en iyi hizmeti sunalım”