Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi aşağıdaki kutuya yazınız.

MS Bilgisayar,  teknik destek ekibi, mesai saatleri içinde müşterilerine verdiği teknik destek hizmetlerini, müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda 7/24 olarak düzenleyebilir. MS Bilgisayar, müşterilerinin isteği doğrultusunda müşteri sistemlerinin sunucu ve aktif cihaz bazında sürekliliğini izler, raporlar. Gerektiğinde müşteri sistemlerine uzaktan müdahale edebilir, uzaktan müdahalenin mümkün olmadığı durumlarda yerinde müdahale için teknik ekibini hazır bulundurur. MS Bilgisayar,  teknik desteği marka ve modelden bağımsızdır, bu anlamda MS Bilgisayar,  teknik desteğinden faydalanan müşteriler tek bir noktadan hizmet alırlar.
Kurulum Hizmetleri

MS Bilgisayar, müşterilerine verdiği taahhütler doğrultusunda , satışını gerçekleştirdiği ürünlerinin , gerekli olan program yüklemelerini , ayar ve testlerini yaparak müşteri yerinde kurulum hizmetleri ücretsiz olarak vermektedir.

Taşınma

MS Bilgisayar, müşterinin bünyesinde kullanılan cihaz ve işletim sistemlerinin kurulumu, yenilenmesi, güvenli taşınmasını ve gerektiğinde yeniden kurulumu hizmetlerini sağlamaktadır, MS Bilgisayar,  müşterileri için cihaz ve işletim sistemi yenilemelerinde iş sürekliliğinin aksamaması ve bilgi kaybına neden olmaması için oluşabilecek aksaklıklara karşı önceden gerekli plan ve projeyi yapar, plan dahilinde gerekli yenileme, kurulum ve taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Kablolama ve Altyapı Hizmetleri

MS Bilgisayar, yeni sistem oluşturmak isteyen veya mevcut Network sistemini yenilemeyi / ek yapmayı talep eden firmaların ,data (UTP ,Fiber) ,UPS ve telefon kablolamaları ,server odası ve kabinet kurulumları , kablolama ve alt yapı hizmetleri firmaların ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Anahtar Teslimi

MS Bilgisayar,  yeni kurulan veya IT yapısını yenilemek isteyen firmalara tüm donanımlarını en kısa sürede ve avantajlı fiyatlarla sunarak müşterisine zaman ve para kazancıyla işe başlayıp Network , Telefon ,Elektrik alt yapılarının oluşturulması ,yazılım yükleme ve ayarlarının gerçekleştirilmesi ile bilgisayar sistemlerinin sorunsuz ve amacına uygun çalışır durumda komple anahtar teslimi projelerini karşılıklı memnuniyeti esas olarak üstlenir.

Yardım Masası

MS Bilgisayar,  müşterilerinin günlük oluşabilecek yazılım ve donanımdan kaynaklanan problemlerine telefon ve uzaktan erişimin izin verdiği ölçülerde çözüm sağladığı gibi, problemin uzaktan çözülemediği durumlarda yerinde müdahale için yeterli teknik destek elemanını bünyesinde bulundurur.